
Бездомник приеман два пъти за един ден в спешното в Благоевград
- 21 Август 2014 | 21:04
- 0 коментара
39-годишен бездомник на два пъти е приеман в тежко състояние в спешно отделения на Благоевград само в рамките на 5 часа.
В 12 часа днес е подаден сигнал за припаднал мъж в центъра на Благоевград. Димитър К. бил паднал...






