
Съветниците от ОбС - Петрич препоръчаха на кмета В. Илиев да прекрати договора за изграждане на пречиствателната станция
- 15 Април 2015 | 23:13
- 0 коментара
След три часови дебати днес на извънредно заседание на Общински съвет - Петрич, съветниците решиха да дадат препоръка на кмета Вельо Илиев да подпише изпратеното от Министерството на околната среда и водите споразу...






