
Намалиха премията при отстрелян вреден дивеч в кюстендилско заради съмнения за измама
- 25 Юни 2017 | 09:54
- 0 коментара
Ловно-рибарското дружество в Кюстендил намали наполовина премията при отстрелян вреден дивеч, обявиха от ръководството. Това станало на извънредно заседание на управителния съвет след съмнения за измами с възнаграждениет...






