
10 дни допълнителен отпуск за учители прекарали Covid-19
- 08 Декември 2020 | 16:04
- 0 коментара
Всички работещи в образователните институции, които са преминали през домашно или болнично лечение след заразяване с ковид, ще имат право на 10 работни дни допълнителен платен годишен отпуск. Целта е по-ефективното им въ...






