
Представители на Сдружение „Мрежа от градове с езера” посетиха общините Разлог и Банско
- 20 Май 2017 | 08:51
- 0 коментара
Представители на Сдружение „Мрежа от градове с езера” посетиха общините Разлог и Банско за работни срещи с местната власт. Зам.-кметът на първата наша община Венцислав Гърменов разговаря с Георгиос Капе...






