
Отървете се от стари вещи и предмети в дома си - носят нещастие и тъга
- 09 Април 2018 | 15:42
- 0 коментара
Домът е едно най-важните места за човека.
Видът енергия, която се натрупва в къщата ни е от съществено значение за начина, по който се чувстваме и как се държим с околните.
Атмосферата в дома зависи изцяло от нас и...






