
"Банско ле е, чудо ле е"? Банскалията Александър Толин възпя празния курорт в стих
- 08 Декември 2020 | 10:39
- 2 коментара
Младият музикант Александър Толин от Банско се вдъхнови и описа тъгата на празния зимен курорт в стихотворна стъпка, но на уникалния местен диалект.
Той публикува стихотворението си във фейсбук и събра одобрения...






