
1300 пациента са потърсили медицинска помощ по време на великденските празници в Югозапада
- 10 Април 2018 | 14:13
- 0 коментара
Екипите на Центъра за спешна медицинска помощ – Благоевград работеха в пълен състав през изминалите почивни дни. Това каза д-р Красимир Михайлов, директор на центъра, цитиран от "Фокус".
По думите му почивните д...






