
Ахмед Башев: Служебното правителство е Б-отборът на ГЕРБ
- 14 Септември 2014 | 17:12
- 1 коментара
Това, което се задава, още отсега, с управлението на Служебното правителство, чистките, които започнаха да се правят, ме карат да си мисля, че Служебното правителство е Б-отборът на ГЕРБ и то иска да разчисти терена за н...






