
Андрей Новаков: Почувствах се на дъното, когато пакет „Мобилност” влезе в пленарна зала
- 05 Април 2019 | 09:33
- 0 коментара
Гласуването вчера не е в наша полза, но усилията ни през последните две години все пак дадоха резултат, защото това гласуване се обезсмисля. Нещата трябва да отиде на триалог. Дебатите могат да стартират, но няма как да ...






