
Инж. Румен Томов: " Гласувах за Благоевград, за морала и почтенноста в политиката"
- 27 Юни 2021 | 11:18
- 0 коментара
Кандидатът за кмет на Благоевград инж. Румен Томов гласува със семейството си точно в 9 часа и 30 минути във Второ ОУ " Димитър Благоев".
Малко, след като упражни правото си на вот, той коментира:
"Днес гласувах за...






