
Кметът Апостолов ориса бебето на Симитли, майка на близнаци поля на лекарите
- 21 Януари 2019 | 17:26
- 0 коментара
По стар български обичай майките от Симитли отпразнуваха Бабинден.
Първото бебе, жител на община Симитли, бе избрано за „Бебе на 2019”.
Родителите на малкия Христо - Рая и Атанас получиха плакет от кмет...







