
Шефът на НСО: Не получихме съдействие от МВР, насилие не е имало
- 06 Март 2020 | 11:42
- 0 коментара
Шефът на НСО Красимир Станчев заяви, че се надява в най-скоро време медицинските сестри, барикадирани в сградата на бившия партиен дом в София, да бъдат изведени от сградата.
„Изпратих психолози, които се оказах...






