
Бедните са получили едно голямо нищо като помощ в пандемията
- 05 Юли 2021 | 16:27
- 0 коментара
Бедните българи са получили едно голямо нищо като извънредна помощ по време на пандемията. Програмите за социална подкрепа нямат никаква гъвкавост и разходите по тях в кризата не само не растат, а в някои пера дори намал...









