
Мария Габриел с положителен тест за COVID-19
- 10 Октомври 2020 | 17:05
- 0 коментара
Еврокомисарят Мария Габриел даде положителен тест за COVID-19, каза тя в събота, първият най-висш служител в Брюксел, за когото е известно, че е хванал коронавируса, съобщи АФП.
Габриел, комисар на ЕС за научни изслед...






