
Удължават с още месец бедственото положение в Перник
- 02 Февруари 2020 | 15:56
- 0 коментара
Бедственото положение в Перник се удължава с нови 30 дни, считано от неделя. Решението е на областния кризисен щаб.
Градът е на воден режим от 18 ноември. В събота започна изграждането на водопровода, по който Перник ...






