
2000 лв глоба за кмета на с. Кавракирово, поливал репичките в личните си оранжерии незаконно
- 18 Юни 2019 | 16:58
- 2 коментара
Селски управник в Петричко бе хванат в крачка от служители на „Басейнова дирекция” да си полива личните оранжерии с помпа, без да има разрешение за водоползване, и отнесе санкция от 2000 лв.
Проверката на ...






