
Болницата в Гоце Делчев остана без легла за болни от COVID-19
- 15 Октомври 2020 | 10:40
- 0 коментара
Всички легла в Инфекциозното отделение в болницата в Гоце Делчев са запълнени, свободни легла за болни от коронавирус в момента няма. Ръководството на здравното заведение в Гоце Делчев е поискало още 12 легла за инфекцио...






