
„Банско“ поизмъчи „Берое“ в осминафинал за Купата
- 30 Октомври 2015 | 07:43
- 0 коментара
„Берое“ се поизмъчи, но в крайна сметка победи втородивизионния „Банско“ с 3:1 и стана последният четвъртфиналист в турнира за Купата на България. На почивката резултатът бе 1:1 след голове на Гео...






