
Трима състезатели от ски клуб „Юлен“ с подиум на гигантския слалом от откритото държавно първенство
- 12 Април 2025 | 17:00
- 0 коментара
На писта „Томба“ вчера се проведе гигантският слалом от Откритото Държавно първенство по алпийски ски на България, което е част от календара на ФИС и е организирано от Българска федерация ски и „Юлен&ld...










