
COVID-19 уби „Плейбой”
- 19 Март 2020 | 09:37
- 0 коментара
Списанието за възрастни „Плейбой” стана поредната жертва на пандемията, причинена от коронавируса.
Издателите на списанието заявиха, че ще спрат да публикуват редовно печатното издание, поради разпадането ...








