
Министър Нанков награди победителите във втория кръг от „Планинско Блгоевград”
- 30 Април 2018 | 07:39
- 0 коментара
Министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков, областният управител Бисер Михайлов и зам.-кметът по строителство и сигурност инж. Емилия Тунева наградиха победителите от втория кръг на &bdq...






