
Бай Тошо през 1998: След 20 г. престъпниците ще пишат законите, а 3-4 олигарси ще притежават държавата
- 10 Юли 2022 | 12:06
- 0 коментара
Изявление от Тодор Живков е на път да подлуди Мрежата.
Оказва се, че последният ни читав държавник е направил запис на такова през 1998 г. и е пожелал да бъде разпространено „20 години след смъртта му“.
...











