
Над 100 деца от Банско се включиха в работилница „Писано великденско яйце“
- 09 Април 2015 | 16:24
- 0 коментара
За четвърта поредна година, на Велики четвъртък, по инициатива на читалище „Никола Вапцаров“ и със съдействието на община Банско, децата от града боядисваха яйца. За да покажат на най-малките жители на ...






