
Кметът и председателят на сръбския град Пирот на гости в Банско
- 17 Юни 2017 | 14:54
- 0 коментара
Кметът на община Пирот, г-н Владан Васич, както и председателят на местната скупщина – Милан Попович, бяха на приятелско посещение в община Банско. Те се срещнаха със заместник-кметовете Асен Кирицов и Ивайло Ръхов...






