
Болнична шефка пипна COVID след ваксина на Pfizer
- 01 Април 2021 | 14:39
- 0 коментара
Шефката на детското отделение в общинската болницата в Чирпан д-р Цветана Митева се е заразила с коронавируса след имунизация с Pfizer, научи Lupa.bg от нейни колеги.
Лекарката се е ваксинирала 2 пъти през януари, ког...






