
Двама пили бяха спипани зад волана в Санданско и Гоцеделчевско
- 29 Октомври 2025 | 10:18
- 0 коментара
След направени проби с технически средства, от полицейски служители на ОДМВР-Благоевград са установени двама водачи на ППС, шофиращи след употреба на алкохол.
На 28.10.2025 г. около 22:50 часа в с. Петрово, общ. Санда...







