
Полицаите по петите на престъпниците с 346 нови коли
- 12 Юни 2019 | 15:33
- 0 коментара
Премиерът Бойко Борисов се похвали пред медиите, че МВР никога не е било по-добре окомплектовано както сега – с новите автомобили, които са 346 и струват 9 млн. лева.
"С тези коли преследват престъпници, трябва ...






