
Банско с план за разделно събиране на отпадъци, ще пести годишно 100 000 лв. от боклук
- 04 Юни 2019 | 14:40
- 1 коментара
Мащабна интегрирана кампания за прилагане на годишна програма за разделно събиране на отпадъците, намаляване на тяхното количество и оползотворяването им стартира община Банско.
Кампанията вече има свое име „Нер...






