
Ученици патрулираха заедно със служители от МВР в Разлог
- 03 Юни 2022 | 10:22
- 0 коментара
Четвъртокласници от Основно училище „Никола Парапунов“ – гр. Разлог участваха в съвместна акция със служители на МВР, с цел превенция и опазване живота и здравето на децата.
Екипите от млади инициатори...






