
Община Благоевград с подарък за Дома за възрастни хора „Св. Мина“ по повод патронния празник
- 11 Ноември 2015 | 15:47
- 0 коментара
Кметът на община Благоевград д-р Атанас Камбитов изпрати поздравителен адрес до потребителите и работещите в Дом за възрастни хора с деменция „Св. Мина“ в село Падеш по повод патронния празник на со...






