
Патоанатомът д-р Георги Георгиев е новият управител на СБАЛО "Свети Мина" - Благоевград
- 28 Ноември 2014 | 19:33
- 0 коментара
Патоанатомът д-р Георги Георгиев е новият управител на СБАЛО "Свети Мина" - Благоевград. Това стана ясно на провелото се днес редовно месечно заседание на Общински съвет Благоевград.
Смяната на досегашния директор д-р...






