
Община Благоевград с апел: Посрещнете Пасхалните празниците у дома си!
- 07 Април 2020 | 19:21
- 0 коментара
Посрещнете Пасхалните празниците у дома си!
Днес се състоя среща по инициатива на кмета на община Благоевград инж. Румен Томов със служители на ОД на МВР и представители на Българска Православна Църкв...






