
По-светли и безопасни паркови пространства в Благоевград
- 23 Юли 2022 | 10:06
- 0 коментара
Община Благоевград монтира нови прожектори в Централната градска градина и кътовете за отдих пред сградите на Минералната баня и НАП. В резултат на това пространствата вече са добре осветени, което позволява на жителите ...







