
Третокласник е с коронавирус, паралелката му минава на дистанционно обучение
- 18 Септември 2020 | 15:42
- 0 коментара
Ученик от трети клас в Пловдив е дал положителна проба за коронавирус, предаде "Нова телевизия".
Вчера майката на детето се е обадила в училището, за да предупреди служителите, че в семейството ѝ има случай на инфекти...






