
Змия прави "компания" на бившия шеф на болницата в Благоевград д-р Владимир Пандев на път за дома
- 14 Май 2018 | 13:54
- 1 коментара
Змия изскочи пред бившият шеф на болницата в Благоевград д-р Владимир Пандев докато пътува с такси към дома си.
Това сподели пред БНТ самия той и разказа още, че в подобна ситуация попада за първи път.
По думите му...






