
Паднахме и от САЩ във Волейболната лига
- 24 Май 2019 | 00:16
- 0 коментара
България загуби и третия си мач от Волейболната лига на нациите при жените с 0:3 гейма (20:25, 16:25, 21:25) от актуалния носител на трофея САЩ в последна среща от турнира в „Монбат Арена” в Русе.
Нашите в...






