Намерени резултати за: "паднахме"

Паднахме и от САЩ във Волейболната лига
Паднахме и от САЩ във Волейболната лига
  • 24 Май 2019 | 00:16
  • 0 коментара
България загуби и третия си мач от Волейболната лига на нациите при жените с 0:3 гейма (20:25, 16:25, 21:25) от актуалния носител на трофея САЩ в последна среща от турнира в „Монбат Арена” в Русе. Нашите в...
TOP