
„Септември“ падна от „Локо“ ГО, ОФК „Пирин“ - Благоевград на 1 точка зад второто място
- 09 Май 2015 | 20:09
- 0 коментара
Отборът на „Септември“ Симитли загуби от „Локомотив“ Горна Оряховица с 0:3 на новия стадион в Крупник. По този горнооряховци стават основния фаворит за второто място в „Б“ групата, дав...






