
24 първокласници в благоевградското Второ ОУ"Димитър Благоев" под карантина
- 09 Октомври 2020 | 11:46
- 0 коментара
24 първолаци от Второ ОУ"Димитър Благоев" – Благоевград ще преминат към обучение в електронна среда, тъй като учител е дал положителна проба за COVID-19.
Това съобщи за Радио Благоевград Методи Попов от РУ...






