
3000 лв. глоба отнесе ресторантьор в Разлог, не отчел 27лв. оборот
- 05 Ноември 2017 | 12:26
- 0 коментара
Съдът в Разлог потвърди наказателно постановление на НАП за налагане на санкция от 3000 лева на собственик на ресторант.
Глобата е заради несъответствие на сумите вър фискалното устройство и в касата.
Проверката е ...







