
Досегашният кмет на Сандански Кирил Котев се оттегли от ГЕРБ и ОбС
- 04 Ноември 2019 | 12:47
- 4 коментара
Бившият кмет на Сандански Кирил Котев напуска постовете, които заема в ПП ГЕРБ и оставка като общински съветник. Това става ясно още снощи, малко след акто резултата след балотажа в курортната община бе оповестен.
Дне...






