Намерени резултати за: "отнесоха глоби"

Хубавото време изкара благоевградчани на разходка в района на Кръста, над 40 отнесоха глоби
Хубавото време изкара благоевградчани на разходка в района на Кръста, над 40 отнесоха глоби
  • 14 Април 2020 | 11:31
  • 0 коментара
Над 40 благоевградчани са санкционирани от полицаите във Второ управление на МВР. Те са глобени по 300 лева в района на Кръста над Благоевград. От два дни това е любимата дестинация за проверки на униформените. Ока...
TOP