
Хубавото време изкара благоевградчани на разходка в района на Кръста, над 40 отнесоха глоби
- 14 Април 2020 | 11:31
- 0 коментара
Над 40 благоевградчани са санкционирани от полицаите във Второ управление на МВР.
Те са глобени по 300 лева в района на Кръста над Благоевград.
От два дни това е любимата дестинация за проверки на униформените. Ока...






