
Добра новина: Пикът на COVID-19 отминавa
- 06 Февруари 2022 | 11:44
- 0 коментара
Към момента изглежда, че пикът на петата вълна на COVID е преминал. Наблюдава се спад в процента на положителните проби и на заразените. Това заяви в студиото на "Събуди се" по Нова телевизия епидемиологът проф. Мира Кож...






