
Борисов ядосан се отметна за оставката след първия тур
- 07 Ноември 2016 | 07:41
- 0 коментара
Като партия се представихме най-добре на изборите. За една седмица ли да подам оставка? За една седмица няма да правя какафония. Ако загубим втория тур, ще подам оставка следващия понеделник. Това заяви на пресконференци...







