
В село Баня стартира подписка за провеждане на местен референдум, за отделяне на селото от община Разлог
- 13 Март 2015 | 14:17
- 2 коментара
В село Баня стартира официална подписка, с цел провеждане на местен референдум, за отделяне на селото от община Разлог и присъединяването му към община Банско. Това каза пред ‘‘Фокус’’ Марин Янко...






