
Онкоболницата в Благоевград откри Ковид отделениe
- 11 Декември 2020 | 15:38
- 0 коментара
Специализираната болница за онкологични заболявания в Благоевград „Св. Мина“ вчера откри Ковид отделението със 7 легла. Както в. „Струма” писа, те ще са само за заразени с вируса онкологично болни...






