
Премиерът влезе в освободения от карантината град Банско, ето какво видя
- 15 Април 2020 | 16:39
- 0 коментара
Премиерът Борисов пристигна в Банско, за да направи инспекция в болницата, в която се тества местното население. Заедно с него е министърът на здравеопазването Кирил Ананиев.
Той бе посрещнат от кмета на Банско и отец...






