
Кметът на Белица от Сандански: България и Северна Македония имат нужда един от друг, за да печелим европейските проекти
- 01 Април 2022 | 10:22
- 0 коментара
Кметът на община Белица и член на УС ва НСОРБ – Радослав Ревански е един от инициаторите за организирането на първата междудържавна среща на местните власти.
„Много е хубаво, когато резултатът значително н...






