
Пациентка: Заразени с COVID-19 са оставяни без надзор в коридорите на „Александровска болница“
- 03 Април 2020 | 11:17
- 0 коментара
Столичанка е прекарала 9 часа в спешното отделение на „Александровска болница“ за тест за COVID-19 и снимка на бял дроб. Еленица Милева твърди, че болни от коронавирус и другите пациенти на спешното са били в...






