
Министър Емил Димитров: Я, оставете ме още два месеца и да си ходя
- 12 Януари 2021 | 09:55
- 0 коментара
"Е, заради такива репортажи не идвам в телевизията", заяви пред бТВ Емил Димитров, министър на околната среда и водите, недоволен от излъчен от телевизията материал, че язовир "Студена" изпуска вода, който прие като обви...






